Gylsereni’ shpon fytyrën komplet me gjilpëra (FOTO)

Aktorja Nurgul Yesilcay e njohur me emrin ‘Gylseren’ nga seriali “Paramparca” është një femër të cilen e duan shumë në Kosovë , Shqipëri dhe Maqedoni, krejt kjo pasi qe ky serial transmetohet në disa nga televizionët shqiptare, shkruan GazetaBlic.

Aktorja është shumë aktive në rrjetët sociale, ajo kohë pas kohe publikon foto të cilat marrin pëlqime të shumëta nga ndjekësit e saj qe ka në Instagram.
Së fundmi ajo kishte publikuar një foto në të cilen shihet se ka vëndosur disa gjilpëra në fytyrën e saj.

Se për cfarë e ka bërë ajo këtë nuk dihet por të shikosh vertetë është e frikëshme./GazetaBlic/
Gyl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *