‘Harrojeni’ për një çast bukurinë e Kidës, sepse e ëma qenka akoma më YLL!

Kida ka paralajmëruar një këngë të re që do të punohet me Zzap dhe Chriss.

Por, krahas karrierës muzikore këngëtarja ka edhe një jetë private dhe e ruan me xhelozoi.

To all my lovely fans , New song coming very soon ☺️✨ !! @zzapnchriss

A post shared by KIDA (@kida) on

Megjithatë bukuroshja ka zgjedhur rrjetet sociale për të prezantuar nënën dhe të atin.

“Dashuria e prindërve”, ka shkruar në llogarinë personale në Instagram, Kida.

Ajo që vërehet është nëna e këngëtares, e cila duket shumë e re dhe i bënë konkurrencë të bijës.

Të gjithë janë në dijeni tashmë të një ngjarje mjaft të befasishme që ndodhi në label-in e njohur kosovar, “ON Records”.

Kjo pasi dy nga reperët më të njohur të cilët ishin pjesë e këtij label-i, Getinjo dhe Mozzik, dhanë dorëheqje në mënyrë krejt të papritur. /Telegrafi/

♥️ #ParentsLove

A post shared by KIDA (@kida) on

adelina-emini-650x358-640x352_1460016307-5072456

auto-45myrt-rtrtrt1457447641

Kida

kida-2

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *