I publikuan fotot me vajzën bjonde që i ngjan Tunës, Cozman flet për herë të parë për marrëdhënien me të!

Reperi i njohur i label-it Babastars, Cozman ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën.

tunacozman-780x439

Gjatë sezonit veror atij i dolën disa foto me një vajzë bjonde, për të cilën u përfol në media se i ngjante shumë Tunës. Por se çfarë raporti ka reperi me vajzën në foto, ai e ka thënë për herë të parë ekskluzivisht në Thumb.

Tuna__Cozman

Ai është pyetur nëse pikërisht kjo vajzë është e dashura e tij.

“Jo bre jo, me atë s’kam kurrë gjë. Edhe unë kur e pash u habita, mua më hedhin kështu në portale çdo dy ditë”.- ka thënë Cozman.

cozman

Gjithashtu pasi ka sqaruar këtë, reperi ka treguar për “Thumb” se është single./Blitz.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *