Ikja e Adelës, miku i saj përlot të gjithë: Gëzuar ditëlindjen në Parajsë

Një javë më parë gazetarja dhe ish-banorja e Big Brother Adelajda Xhamani u nda tragjikisht nga jeta.

auto_auto_adela_1509391463-667576415095255161509554699

Por dita e sotme do të ishte e veçantë për të pasi do të kishte ditëlindjen, por mesa duket fati u u tregua mizor me 32-vjeçaren e cila u gjet e vdekur në banesën e saj.

adela

Është miku i saj Eraldo Rexho i cili e kujton 6 nëntorin, ditëlindjen e bukuroshes.
Përmes një postimi në FB, Rexho i dedikon një shkrim duke e cilësuar një engjëll të veçantë në parajsë.

“Të kam zemër. Gëzuar ditëlindjen në Parajsë, engjëlli im”, shkruan moderatori duke shkruar edhe disa vargje në gjuhën angleze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *