Ish-banori i ‘Big Brother’ zbulon se ku fshihen armiqtë e Adelajdës

Me datë 28 tetor në mëngjes kishte ndërruar jetë ish-konkurrentja e ‘Big Brother Albania 2’ dhe gazetarja Adelajda Xhamani.
Shkak i vdekjes së Adelës ishte bërë ataku kardiak, të cilit nuk kishte mundur t’i përballonte.

Ekipi i emisionit ‘Mirage’, i cili është prodhim i Lajmi.net. ka realizuar një storie për jetën dhe veprën e Adelës.

Për Adelën kanë folur edhe disa prej ish-banorëve të edicionit të dytë të ‘Big Brother’, të cilët treguan se çfarë vajze ishte Adela, cilat ishin raportet e tyre me të dhe çfarë mendojnë për vdekjen e hershme të saj.

Njëri ndër ta, Arjon Muça në intervistën e tij ka thënë se Adela kishte edhe shumë armiq në Tiranë.

Për të mësuar më shumë rreth asaj se çfarë tha Arjoni për Adelën mund të kuptoni në videon e mëposhtme nga minuta 7:27.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *