Ja çfarë ndodhi mes Sasës dhe Xhesikës në prapaskenat e serialit (Video)

Aktoret Adriana Matoshi dhe Arta Nitaj janë dy prej më të preferuarat e serialit ‘O sa mirë’.

Raportet e tyre dihet se nuk janë të mira e brenda serialit kacafyten mes vete, ndërsa shikoni çfarë ndodhi mes tyre në prapaskenat e episodit të fundit të po këtij seriali, transmeton lajmi.net

Për më shumë mos e humbisni videon në vazhdim:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *