Ja me kë e zëvendësoi Faton Shoshi – Era Istrefin

Pak javë më parë, në një intervistë ekskluzive për Thumb, Faton Shoshi pranoi se ishte ndarë me Era Istrefin, qoftë artistikisht, qoftë personalisht.

era istrefi

Gjatë gjithë kësaj kohe, menaxherin e Nesër Music e kemi parë në lëvizje, njëherë jashtë vendit, njëherë në Shqipëri e më pas në Kosovë.

fatoni_1489421015-4625179

Kjo na ka bërë të mendojmë se Shoshi po përpiqet të rekrutojë një tjetër artist në labelin e tij. Dhe “i dyshuari” kryesor është askush tjetër, por Butrint Imeri.

butass

Fillimisht, Fatoni u pa në tavolinë me Butrintin e më pas, një koment i tij për këngëtarin na u shoi të gjitha dyshimet.

“Butrinti të bën të fala”, – shkruan menaxheri i njohur në një foto ku shfaqet Butrinti dhe një prej pjesëtarëve të kompanisë AVD Digital. “Harem ja kam bërë Brezovicën”.

InShot_20180112_225858446

Duket se Era Istrefi sapo u zëvendësua me Butrintin, e nëse kjo është e vërtetë atëherë këngëtarin e pret një vit i mbarë. /Blitz.al/

InShot_20180112_225915871

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *