Ja kur e kanë humbur virgjërinë këngëtaret shqiptare

Femrat thonë se raportin e parë e kanë pasur me partnerët aktualë

Shumë këngëtarë nga Kosova dhe Shqipëria dëshirojnë që jetën private ta mbajnë për vete. Por, ka tjerë, të cilët nuk turpërohen të flasin rreth jetës tyre private, dhe momentit kur e kanë humbur virgjinitetin.

Gazeta ‘Kosova Sot’ ju sjell listën e gjashtë këngëtareve, të cilat pa vesvese kanë treguar rreth momentin kur kanë humbur virgjërinë.

auto_kallashi1456784418

KALLASHI

Valltarja dhe këngëtarja Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, para disa viteve pati deklaruar se virgjërinë e ka humbur në moshën 16-vjeçare. Atëherë, ajo deklaroi se ende e ka atë partner.

auto_enca-haxhia31482758587

ENCA

Edhe pse ajo mundohej t’i ikte kësaj teme, Enca Haxhia para disa kohësh më në fund pranoi se ajo humbi virgjinitetin në moshën 20-vjeçare.

auto_stresi1449348336

STRESI

Për reperin Arkimed Lushaj të njohur si Stresi është shokuese mosha. Ai humbi virgjërinë në klasë të gjashtë pa masa mbrojtëse.

auto_Fjolla_Morinaa1462627916

FJOLLA MORINA

Në një intervistë, ku fliste rreth jetës së saj, Fjolla Morina tregoi se virgjërinë ajo e humbi në moshën 17- vjeçare me bashkëshortin e parë.

auto_gjyste-vulaj1461321971

GJYSTE VULAJ

Këngëtarja Gjyste Vulaj ka treguar se marrëdhënia e saj e parë ishte me bashkëshortin në moshën 16-vjeçare, menjëherë pas martesës.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *