Ja si duket pa grim fytyra e Leartës

Learta Jakupi shumë shpejt u bë e njohur për publikun pas martesës së saj me djalin e Shyhretës. Që nga ajo ditë Learta është pjesë e pandashme e mediave rozë, përcjell ORAinfo.

learta-jakupi1_1510252272-5149985

Jeni mësuar ta shihni vetëm të grimosur por Learta ka edhe një anë tjetër.

850x636-kushtrim-learta-770x4361490092168_1503137941-8682401

Natyraliteti nuk e karakterizon atë, po në raste të rralla ajo guxon dhe poston edhe foto ku shihet pa pikë grimi.

learta_1504087413-4500780

Learta këto ditë është duke pushuar në Turqi së bashku me djalin dhe burrin e saj.

learta

Kjo foto dëshmon që Learta nuk duhet t’i trembet vetvetës edhe kur është pa grim sepse duket mjaft simpatike.

12-300x275

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *