Ja si reagon Majk kur e pysin për shtatzëninë e të dashurës

Pas ndarjes nga femra me të cilën ka një fëmijë, reperi Majk ka nisur një lidhje të re.

majk

Ai tashmë është në një marrëdhënie me vajzën e quajtur Melita Nushi me të cilën është fotografuar disa herë.

melita_1515753826-8788197

Edhe pse asnjëri prej tyre nuk pohon, as nuk mohon asgjë, çifti sërish janë fotografuar duke dalë nga një klinikë gjinekologjike.

majku

Kaq ka mjaftuar që të aludohet menjëherë se reperi mund të bëhet baba për herë të dytë. Edhe pse i kontaktuar nga një media kosovare, për të mësuar nëse e dashura e tij është vërtet shtatzënë, Majk nuk ka dashur të japë një përgjigje.

majk

Ai madje është nervozuar dhe iu ka kërkuar të mos përzihen me jetën e tij private.

73308-640-0-5a58977f8cfc6

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *