A jeni gati, Luana do të ndez rrjetin sonte

Luana Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare që çdo javë bënë përshtypje me pamjen e saj në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Edhe këtë javë Luana do të duket shumë e bukur dhe seksi në emision, këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një video të publikuar në “Instagram”.

luana

Ndryshe, Luana këtu ka prezantuar edhe të ftuarit e saj dhe situatat komike që do të krijohen të shtunën mbrëma.

luana-vjollca

..

luana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *