Jona e “Big Brother” tregon një herë e mirë arsyen se pse nuk publikon fotografitë e burrit të saj në rrjete sociale

Jona, ish-konkurrentja e “Big Brother”, ka rrëfyer në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës lidhur me jetën e saj pas eksperiencës në “Big Brother” dhe faktin që tashmë jeton një marrëdhënie të lumtur me bashkëshortin e saj dhe me vajzën e tyre të vogël, Ejsin.

Pyetur nga Fatma se pse ajo nuk e nxjerr shpesh bashkëshortin në Instagram, Jona ka treguar me shaka se nuk dëshiron ta ekspozojë sepse ia marrin vajzat dhe gratë e tjera aq i mirë sa është. Ndërkohë që ajo ka treguar se bashkëshorti i saj ka një gjendje të mirë ekonomike dhe ajo aktualisht jeton me të në qytetin e Vlorës. /Blitz.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *