Ju kujtohet Paloma e Diegos, ja sa e ka ndryshuar shtatzënia

Aktoren e telenovelave Silvia Navarro e njohim të gjithë për rolin e saj si Paloma në serialin “Kur ti të jesh e imja”.

paloma

Ajo është në një marrëdhënie me Gerardo Casanova, nënkryetar i ‘Disney and ESPN Media Netëorks’ që prej vitit 2012. Silvia është renditur tek një prej 50 gratë më të bukura sipas një reviste spanjolle .

Sipas mediave vendase, Silvia dhe Gerardo nuk kanë dhënë shumë detaje se si ka nisur historia e tyre e dashurisë, por ajo që dihet është se kanë më shumë se 5 vite bashkë.

Megjihtatë, ata e idnetifikojnë njëri-tjetrin me mbiemra si ‘i dashuri’, ‘e dashura’ edhe pse janë prindër të një djali dhe në rrjetet e tyre sociale ndajnë momente të ëmbla familjare. Në 7 shtator të vitit 2015, erdhi në jetë djali i tyre Leon i cili duket se ngjan shumë me mamin.

Silvia Navarro ka qenë në një lidhje 3-vjeçare me Fernando Alonso (2007-2010) dhe në vitin 2012 do të niste një jetë e re për të. Po ju tregojmë disa foto të familjes së saj.

palo-560x420

silvia4

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *