Kapen mat, Majku dhe Melita Nushi për pushime në Austri

Majk ka qenë vitin e kaluar një ndër këngëtaret më t ë përfolur në mediat rozë shqiptare.

majk

E gjithë kjo në saje të djalit të lindur nga një lidhje jashtëmartesore me Majlinda Zekën.

Por, reperi kohët ka mohuar romancën e re me bukuroshen tjetër prishtinase Melita Nushi.

majku-logo

Telegrafi ka arritur të sigurojë disa imazhe fotografike teksa dyshja shihet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem Jashari”.

Destinacioni i ardhshëm i dyshes mësohet se do të udhëtojë qyteza e Welsit të Linzit së Austrisë.

majk_1515178023-3744626

Reperi do të perfomojë në një prej klubeve shqiptare të kësaj qyteze dhe më pas besohet se do të shijojnë disa ditë pushimi të dimrit në alpet austriake.

Ndryshe, Majku është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i sjell gjatë këtij viti. /Telegrafi/

majku-logo-2

majku-logo-e1515764174463-780x439

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *