Këngëtari shqiptar e thotë troç: Morena Taraku nuk di të këndojë (Foto)

Këngëtari kosovar e ka thënë troç, kur është pyetur se cilët janë ata emra të cilët nuk e meritojnë të quhen këngëtarë.

Këngëtari nga Gjakova, Valon Shehu, nuk ka hezituar fare t’i thotë dy emra në emisionin “Thumb”.
Sipas tij, dy nga emrat të cilët nuk e meritojnë të quhen këngëtar janë Morena Taraku dhe Luana Vjollca, transmeton Magazina.al

“Është Morena Taraku, më mirë bëhu ndonjë sekssimbol se sa këngëtare. Edhe Luana Vjollca për mua nuk është këngëtare, mendoj që as këngën e saj Live nuk dinë me këndu”, ka thënë Valon Shehu.Me këtë duket se Valoni i ka hapur ‘luftë” vetes me dy nga femrat më seksi shqiptare.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *