Këngëtarja kosovare i “hyp” R8-shit: Kurrë se kom besu që muj me vozit! (Video)

Këngëtarja e njohur kosovare, Violeta Kajtazi s’e kishte imagjinuar që ndonjëherë do të vosië Audi R8, por sot kjo është bëre realitet.

Në një video në Instagram, Violeta tregon momentin kur e ndezë R8-shin dhe niset me të. Momenti ka ndodhur në Zvicër ndërsa ajo ka paralajmëruar se mund ta blejë këtë veturë. “Pe blej mesap” ishte një nga frazat e bashkëngjitura./Indeksonline/

#audi #r8 #holiday #peBlejmasap #zvicer #smile #happy #enjoylife #albanian #kuqezi 😎 @saftig10

A video posted by Violeta Kajtazi (@violetakajtazi4) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *