Kështu duket pa grim e fejuara e Bleros (FOTO)

E fejuara e këngëtarit kosovar Blero Muharremi, Afrona Dika, ka publikuar një foto pa grim.
Afrona e veshur me një fustan të shkurtër tregoi këmbët e saj, por ajo që vërehet në foto është se bukuroshja është tërësisht pa make-up, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja kishte mbathur një palë çizme kauboji, të cilat i kombinoi me një fustan goxha të shkurtë.2 ditë më parë Meshkuj Afrona me këtë fotografi të fundit do t`ju çmend Afrona dhe Blero, janë çiti më i përfolur i medieve rozë.

afrona-1490451161-6811051_1490457364-9054628

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *