Kështu Xhensila po e dëshmon se është nuse për shtëpi

Këngëtarja Xhensila Myretzaj ka pothuajse dy muaj që është martuar.

xhensila

Dasma e saj, pushimet luksoze dhe çdo hap tjetër nga ajo apo Besi, janë përcjellë më shumë kureshtje nga mediet, shkruan lajmi.net

xhensila

Por, kjo vëmendje nuk është shuar akoma dhe Xhensila po vazhdon të jetë akoma e shumëkomentuar.

xhensila

Këngëtarja sot në Instastory ka hedhur një video ku shihet se është në kuzhinë, teksa po përgatiste ushqimin.

Kështu, ajo dëshmoi se është nuse për shtëpi dhe se di të gatuaj ushqime të shijshme.

22450666_2402192390006248_1551340736_o

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *