Kida dhe Butrinti në lidhje? (FOTO)

Këngëtarja Kida po shijon suksese me projektet e saj të fundit.

Por, edhe në mbrëmje muzikore është e pranishme duke kënduar, transmeton arbresh.info.

Ajo së fundmi është parë në shoqëri të artistit Butrint Imeri.

Çka po zihet mes dyshes? Apo është vetëm foto e çastit?

Për më shumë gjykoni vet./Arbresh.info
butkida-1-360x480

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *