Kim Kardashian po çmend internetin me fotografinë e fundit (FOTO)

Kim Kardashian vazhdon të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

Për yllin televiziv kohëve të fundit u fol shumë për format e saj trupore të publikuara në disa fotografi, ku i dëshpëroi shumë fansa me celulitin që kishte, shkruan arbresh.

Mirëpo sot Kim Kardashian ka dëshmuar se ende është në top formë dhe se ajo duket shumë bukur.

Para pak minutash ajo ka publikuar një fotografi në Instagram ku ajo duket shumë bukur dhe më e dobët.

Just because

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *