Kjo është 52 vjeçarja që lë nën hije me fotografitë e saj shumë modele të reja

Aktorja dhe modelja e njohur Elizabeth Hurley ka mbushur plot 52 vite por akoma qëndorn e fortë para aparatit fotografik duke pozuar çdo ditë e më seksi. DE059906-6006-49C4-8BB4-73717482393C

Elizabeth gjithashtu ka një numër të konsiderueshën ndjekësish të cilët e komplimentojnë për pamjen e saj.

FDDBF0BF-DCB8-4C8F-9CF2-D987A230C39B

Në vazhdim ju sjellim disa prej fotografive që kanë marrë vëmendjen maksimale ku ajo duket tejet tërheqëse.

143AC441-33F3-4B51-9434-519A66017F84

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *