Kjo është vajza që hyri në jetën e Butrint Imerit (Foto)

Si tejet simpatik dhe i dashur për vajzat, ai nuk ka bërë asnjëherë publike ndonjë lidhje të dashurisë.

Për Butrint Imerin ende nuk ka një fytyrë vajze ti ketë marrë zemrën, andaj vajza gëzohuni.

Tash për tash e vetmja vajzë e rëndësishme në jetën e tij, është një vogëlushe e porsalindur.

Fjala është për mbesën e tij.

Këngëtari sapo është bërë dajë dhe gëzimin për këtë ngjarje e ka shprehur në rrjetet sociale.

Motra e tij është bërë nënë duke i dhënë jetë një vajzeme emrin Arjona, dhe imazhin e saj të parë e ka publikuar vetë Butrinti në profilin e tij në Instagram,përmes një videoje.
“Të do daja shumë. Urime lindja Arjona” ka shkrua ai.

Urime dajë!

18834538_1441537449242535_943284903_n

Te don daja shum Urime lindja Arjona ⭐️❤️ 😇 31.05.2017

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *