Kjo foto e Andrrës do ju lë pa fjalë (Foto)

Ajo është një prej nuseve me te famshme ne estraden shqiptare.

Gruaja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe gjithmonë e kemi parë të veshur me klas dhe aspak provokuese.

Por disa muaj më parë ajo ka hedhur në Instagram një fotografi ku zbulon gjoksin, për herë të parë për publikun.

adnrra (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *