Korab Shaqiri zbulon mashkullin që ia zuri vendin (Foto)

Këngëtari i njohur Korab Shaqiri pak kohë më parë ka përjetuar ndjenjën më të bukur atë të babait.
Ardhja në jetë e djalit të tij Alte, ua ka ndryshuar jetën atij , bashkëshortes dhe gjithë familjes së tyre, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi Korabi ka postuar në profilin e tij në Instastory një fotografi të djalit derisa ai është në gjumë.

‘Ma ka zanë vendin djali’, ishte ky mbishkrimi që ka lënë Korabi./Gazeta Express/

korabii_1492593890-2564634

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *