Krenari e kritikoi për foton, reagon më në fund Luana

Luana jo vetëm po i shijon pafund pushimet në Xhamajka, por çdo ditë po poston foto të mrekullueshme nga atje, ndryshe nga Marina dhe Geti që kanë qëndruar paksa inaktiv në rrjete sociale.

46292-640-0-59db85c24162c

Ditën e djeshme një foto e Luanës ku shfaqej duke qeshur bëri namin për shkak të komentit të Krenarit.

46285-640-0-59db85c23db72

“Bombë bërthamore do i shkonte më shumë përshkrimit të kësaj fotoje. Foto ime e preferuar”, shkruante Krenari, në një farë mënyre duke e kritikuar Luanën për përshkrimin që i kishte vënë fotos.

46283-640-0-59db85c23cf15

Pas këtij komenti të gjithë prisnin me padurim çfarë përgjigje do i kthente Luana, por këngëtarja ka reaguar thjesht duke e pëlqyer komentin e Krenarit, ndryshe sa ka vepruar me komentuesit e tjerë të cilëve u ka kthyer përgjigje./Xing.al

46294-640-0-59db85c241bc1 (2)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *