Labi kopjon Besin dhe Xhensilën…Shikoni ҫfarë ka bërë…

Pak ditë më parë është martuar moderatori i njohur kosovar, Labinot Gashi.

labiiii-640x330

Pas martesës ai po shijon pushimet e tij në Dubai edhe pse diҫka ka mbetur enigmë, se në fotot e tij të postuara nuk po e shohim askund nusën e tij Qëndresën.

labi

Ҫifti i përfolur para tyre për dasmën ishin edhe Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, të cilët kaluan muajin e mjaltit në të njëjtin vend ku po qëndron Labi.

xhensila
A thua nga ata të dy është inspiruar moderatori në fjalë…/ORAinfo/

22883125_1096713807131066_92612687_n-169x300

22894705_1096713800464400_930439124_n-169x300

..

besi5-300x249

hqdefault-5-300x225

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *