Linda Rei lumë akuzash për Vera Grabockën, ja si reagon ajo!

Gjatë javës që lamë pas mjaft bujë ka shkaktuar largimi i papritur i Linda Reit nga spektakli “Dance With Me”.
linda rei
Madje gjatë një interviste Linda është shprehur mjaft e irrituar me produksionin e sidomos me autoren dhe producenten Vera Grabocka.
lindaa

Por mesa duket Vera nuk është shqetësuar shumë nga fjalët e Lindës pasi jo vetëm që nuk ka replikuar, por ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet me veshje sportive ndoshta para apo pas aktivitetit fizik, më në formë se kurrë dhe mjaft e qetë.
veraa_1506955629-5565064
Si emoji shoqëruese për foton ajo ka zgjedhur ikonën e diellit./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/al-442012/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *