Lori Hoxha gjithmonë në formë, kjo është arsyeja (Foto)

Lori gjithmonë bën përshtypje me mënyrën si ajo vishet.

Ajo edhe këtë herë ka postuar në Instagram një fotografi ku duket shumë fashion dhe në formë.

Trashëgimtarja e Top Channel e ka realizuar këtë fotografi gjatë darkës ku kanë qenë pranishme blogere të njohura për nder të ardhjes së make-up artistit me famë botërore, Ariel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *