Majk dhe Melita kaluan një natë romantike, vjen reagimi i Majlindës

Si duket Majlindës nuk po i bëhet fare vonë për lajmet që po qarkullojnë rreth lidhjes së re të ish të dashurit, reperit Majk.

majk_1515178023-3744626

Dhe këtë po e vërteton vazhdimisht përmes postimeve që bën teksa gjithmonë shfaqet duke u argëtuar e me raste në momente tejet të këndshme me vogëlushin i cili për të është dashuria më e madhe, shkruan Kosovarja.

majk

Ditën e djeshme, Majk dhe e dashura e tij e re bukuroshja Melita kishin publikuar imazhe nga i njëjti ambient e me këtë e vërtetoi se po shijonin momentet së bashku.

majk_1503946034-443410

Derisa Majlinda, publikoi para pak minutash një imazh ku shfaqet tejet e bukur dhe rrezatuese si cdo herë tjetër.

majlinda-1

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *