Majk fotografohet me një femër tejet seksi

Kur është fjala për femra, shpejt bëhet temë e portaleve.
Por, këngëtari Majk e ka një zakon: Sa herë poston foto me to, nuk ua zbulon kurrë fytyrën, shkruan lajmi.net

majk

Edhe sot në Instastory, këngëtari hodhi dy foto të tilla.

Në të parën, ai shihet me një femër tejet seksi, dhe kishte një dilemë, nuk dinte cilin ‘filter’ të Instagramit ta përdorë.

majk

Kurse në foton e dytë, shihet prapë një femër e veshur me një bluzë me shkronjën M që sipas tij nënkupton Majk.

16468845_2223607684531387_1035058256_n-169x300

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *