Majku me të dashur të re, reagon Majlinda

Në një intervistë për “Prive”, Majk së fundmi ka deklaruar se ka nisur një lidhje të re dashurie duke i dhënë fund aludimeve se është kthyer me Majlindën.

majlinda_1509670909-2407276

I pyetur nga gazetari nëse është rikthyer me Majlindën apo ka nisur një lidhje të re, Majk u përgjigj: “S’jam kthyer me askënd… Lidhje të re mundet të kem sepse jam djalë i ri”.

majk_1515178023-3744626

Pas deklaratës së Majkut ka reaguar Majlinda e cila në një postim në Instastory i kujton reperit përgjegjësinë që ka si prind.

“Çdonjëri mund të ketë fëmijë dhe ta quajë veten “prind”. Një prind i vërtet është ai që e vendos fëmijën mbi dëshirat dhe nevojat e veta. Më ke përjetë Roan”, shkruan Majlinda.

majlinda

Postimi i Majlindes

55464-640-0-59feea3ea1908-169x300

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *