Majlinda e thumbon rëndë Majkun pas deklaratave të tij se nuk është kthyer me të

Lidhja e reperit Majk me Majlinda Zekën ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

majlinda_1509670909-2407276

Në ‘Prive’, sonte Majk tha se nuk është kthyer me ish të dashurën e tij Majlindën dhe la mundësinë e hapur për një lidhje të re, shkruan lajmi.net

majk

E kjo gjë ka bërë që Majlinda të reagojë.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instastory ku shprehi mllefin e saj në lidhje me fjalët e Majkut, pasi sipas saj, një prind duhet vënë fëmijën përpara dëshirave egoiste.

“Dikush ka një fëmijë dhe e quan veten ‘prind’.Por, një prind i vërtetë është dikush që vendosë fëmijën përpara dëshirave egoiste! Ti do më kesh gjithmonë për jetë Roan” janë fjalët e saj në gjuhën angleze.

majlinda-1_1515459770-9209766

Këto fjalë të Majlindes mund të kuptohen edhe si ‘thirrje’ për Majkun që ata të bëhen bashkë për shkak të fëmijës!

23336186_2417763965115757_1141012959_o

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *