A është Marina Vjollca shtatzënë? Kjo foto ngjallë dyshime

Martesa e saj bëri bujë të madhe në mediet rozë, ku u përfol vërtetë çdo detaj, shkruan Kosovarja.

marina

Bëhet fjalë për moderatoren, e cila para pak ditësh i është rikthyer ekranit dhe publikut të cilit vërtetë se i kishte munguar.

Por kësaj here, edhe më e buzëqeshur. Është dëshmuar përmes shumë fotografive që ka një jetë të lumtur martesore me Getoar Selimin, ndërkaq në paraqitjen e saj në edicionin e parë të emisionit që kishte paralajmëruar, shihen disa shenja tjera…

auto_Marina_Vjollca_dhe_getoar_selimi_i_kapin_te_pasmet_njeri-tjetrit1505596476

Edhe pse është ende herët të vërehet, por duket qartë se barku i saj ka filluar të marrë tjetër formë.

E në qoftë ashtu, vërtetë një gëzim i madh për çiftin dhe mijëra ndjekës të tyre.

23414470-1807062459307432-2109530668-n (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *