Martohet ‘Nihani’, shikoni si duket nuse (FOTO)

Është martuar aktorja shumë e dashur për publikun, Neslihan Atagul, e cila luan rolin e “Nihanit” në serialin “Kara Sevda” që në shqip i bije “Dashuri e zezë” .

Ajo është martuar me Kadir Doğulu poashtu aktor i serialëve turke.

Vendimi për martesë erdhi pas një lidhje dy vjeçare. Në ceremoninë e dasmës ku kurorëzuan dashurinë, morën pjesë rreth 200 të ftuar në mesin e tyre miq e familjar.

Ne ju sjellim momentin kur “Nihani” i thotë “Po” bashkëshortit të saj, si dhe disa foto të çifitit nga dasma.

13645280_159607341111638_5975986181703797965_n

Neslihan-Atagülün-gelinlik-modeli

nihan-2_1468054758-5360731
nihan-1_1468054757-6956616
nihan-5_1468054761-2551855

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *