Mbajti zi për Adelën një kohë të gjatë, rikthehet Bjordi

Kanë kaluar tashmë disa muaj nga vdekja e Adelajda Xhamanit dhe duket se njerëzit janë përpirë nga rutina.

adelas

Ama ajo akoma mbetet aty, brengë në zemrën e tyre që akoma e duan.

Ndër këta është dhe ish-i dashuri i saj Bjordi Mezini, regjisori dhe ish-banori i Big Brother.

bjord

Bjordi prej disa muajsh nuk ka qenë aktin në rrjetet sociale dhe postimi i vetëm që ka bërë që nga vdekja e Adelës ka qenë një video në fund të nëntorit.

Por pikërisht sot ai nëpërmjet një fotoje në Instastory paralajmëron rikthimin e grupit “West Side Family” në skenë, e që për fansat e këtij grupi do të jetë një lajm i madh. /albeu.com/

344011

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *