Menduam se ishte e droguar por “Mia” vuan nga një sëmundje që i rrezikon jetën

Ajo është një nga aktoret më të dashura dhe më të njohura nga të rinjtë shqiptarë.
Anahi ishte aktorja kryesore e serialit RBD, në rolin e ‘Mias’. Ajo tashmë është nëna e një dajli dhe është martuar me politikanin Manuel Velasco.

Por pak kush e di se jeta e saj është mbushur me probleme. Anahi u akuzua nga media se ishte e droguar. Kjo ndodhi pak kohë pasi ajo humbi gjyshen e saj me të cilën kishte një lidhje shumë të fortë.
Ajo u godit nga një depresion i thellë dhe më pas në anoreksi. Ajo hoqi dorë nga ushqimi, ndihej vetëm deh i duhej të përballej nga sulmet mediatike.

Aktores iu desh të kalonte shumë pengesa për t’ia dalë mbanë.

/ Gazeta Express/

anahi1-1505496126-2444411_1515749743-1679179

anahi-celebro-su-aniversario-matrimonio-romantica-foto-y-mensaje-624x352-363142-1505496127-4270165_1515749750-5580739

velasco-y-anahi-1505496132-6969559_1515749757-6638213

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *