Modelja e njohur, kapet në momente intime me të fejuarin në plazh

Rhian Sugden është shfaqur tejet seksi në bikini nga pushimet në Turqi.

Ajo është shfaqur në momente intime me të fejuarin e saj Oliver Mellor.

30- vjecarja është shfaqur me një palë bikini me ngjyrë të kuqe dhe të bardhë, ndërsa që nuk kaloi pa tërhequr vëmendjen e publikut.


Foto


Foto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *