Momente intime nga fejesa e Jon Gjebreas: çifti shkëmbeu puthjen e parë zyrtare!

Pasi u bë publik lajmi se djali i producentit të njohur shqiptar, Ardit Gjebrea, joni shpalli zyrtarisht fejesën e tij me partneren, Merlin Haxhiymeri.

Darka e fejesës është mbajtur në një nga kantinat e verës në Shqipëri, ku të ftuar ishin vetëm familjarë dhe miq të afërm të familjes dhe çiftit më të ri në showbizin tonë.

Atmosferën e ka ngrohur edhe çifti i ëmbël i skenës shqiptare, Venera Lumani dhe Lind Islami, të cilët kanë luajtur pak muzikë të mirë për pjesëmarrësit dhe për t’i dhënë kështu edhe bekimin e tyre. Sigurisht, nuk ka munguar edhe performanca e Annas së vogël.

Blitz.al ka siguruar ekskluzivisht edhe disa pamje nga atmosfera dhe momenti kur çifti ka shkëmbyer puthjen e parë tashmë, zyrtarisht pjesë e jetës së njëri-tjetrit.

Thuhet në këto rastë “Me trashëgime”? Besojmë se po!

Epo, urime Jon dhe Merlin! /Blitz.al/

Foto

Foto

Foto

Foto

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *