Morena “diss” Kimit me të pasme (Foto)

Morena Taraku ka treguar se ka të pasme seksi.

Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare ka postuar një foto në rrjetet sociale ku ka treguar të pasmet e saj seksi.

Këtë ajo e ka bërë pas fitnesit, ku me tuta i shihen forma e të pasmeve të saj.

Foton ajo e ka postuar në InstaStory, ku edhe ka marrë pëlqime të shumta. Ndryshe Morena ka paralajmëruar se shumë shpejt pritet të vijë me një këngë të re që është punuar nga Çekiç.

morena-1_1493323363-1176364

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *