Motra e Encës shfaq të pasmet dhe bën ‘Kuku’

Uindi, motra e Encës njihet për format trupore.

Uindi-Enca

E se është ‘bombë’, e di edhe ajo, por një foto që e ka publikuar në rrjetet sociale, duket se e ka habitur edhe atë, shkruan lajmi.net

Në foton e Instagramit Uindi shihet se ka treguar të pasmet e saj bombastike dhe për to ka bërë ‘Kuku’.

23022049_1494020313979612_1883040545_n

Fotoja u komentua shumë nga ndjekësit e saj, duke qëndruar mes kritikave dhe lavdërimeve.

uindi-haxhia

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *