Na rrënqethi Barbana: “Po eci përpara por…”

Këngëtarja Barbana Dini ka përlotur mbrëmjen e sotme me një postim në rrjete sociale dedikuar vëllait të saj të ndjerë Ergit.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet portreti i animuar i Ergit dhe krahas kësaj saj shkruan: “Po eci perpara por me koken mbrapa…tek TI!,”-përfundon këngëtarja.

Ergi Dini ndërroi jetë dy vjet më parë si pasojë e një aksidenti me motor./Gazeta Express/

hjhj_1520977059-842230

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *