Ndryshimi i vitit, Lori bëhet zeshkane

“Biondina” quhet kënga e saj më e re.

lori1

Por, Lori Kacka ka habitur me pamjen e re, pasi është bërë zeshkane, shkruan lajmi.net

lori

Kjo gjë është vërejtur nga një fotografi që Labinot Gashi e ka hedhur në Instastory, ku shihet se është bashkë me Lorin dhe të tjerët.

LORI

Me stilin e ri, këngëtarja po duket mjaft bukur.

Por, se a do rikthehet si biondinë, pritet të shihet!

23660570_2425255514366602_293650652_o

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *