Një foto sa 1000 fjalë kjo e Marinës dhe Getit

Njihen si çifti më perfekt, madje këtë edhe e kanë dëshmuar. Bëhet fjalë për Marina Vjollcën dhe burrin e saj Getoar Selimin.

Ata edhe pse të zënë me punët e tyre gjithmonë ja dalin që të gjejnë kohë edhe për njëri-tjetrin. Është dashuria që i bashkon ata të dy në çdo moment. Madje kur janë bashkë nuk hezitojnë që të postojnë fotografi në rrjetin social instagram.

geti_1509362058-322747

Të dy duken të bukur dhe shumë të dashuruar, madje është Getoari ai i cili nuk po i ndahet Marinës, po i qëndron asaj gjithmonë në krah.

Marina-Geti-1

getoar-selimi1_1475961650-8802806-270x480

623988

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *