Një nuse si Xhensila, publikon foto të vjehrrës dhe kunatës

Çifti simpatik kanë kurorëzuar në martesë lidhjen e tyre disavjeçare.

Sigurisht që ata kanë angazhime të mëdha në karrierat e tyre respektive.

Gjithsesi  vjehrra dhe kunata, po i qëndrojnë pranë Xhensilës për ta ndihmuar edhe vjehrra me kunatën e saj, Anën.

Xhensila ka postuar një foto të tyrën në Instastory, ku shkruan “Mamushja dhe Anushja”.

E ëmbla Xhensilë, me siguri ka një marrëdhënie të mirë me dy gratë e rëndësishme në jetën e Besit, partnerit të saj.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *