Njihuni me burrin e femrës më të bukur shqiptare, Adrola Dushi (Foto)

Vetëm 22 vjeç dhe modele shumë e suksesshme. Ajo ka përfaqësuar Shqipërinë në Miss Universe 2012.
Adrola është lakuar shpesh në medie si femra më e bukur shqiptare, pasi bukuria e saj është natyrale dhe pa ndonjë ndërhyrje kirurgjike, shkruan lajmi.net.

Të gjithë e njohin edhe djalin e saj bukurosh, Troin i cili është 2 vjeç. Mirëpo shumë pak është folur për bashkëshortin e saj.

Adrola është gruaja e Adis Patushit, 27 vjeç nga Burreli. Ata janë njohur para 4 vitesh në kryeqytetin shqiptar.

Sot çifti janë të martuar dhe prindër të një djali.

a-141

ad_1458207591-3184719

add-1

addd-768x657_1458207570-2177454

addiis-768x768_1458207571-6364361

adroola_1458207601-5738701

adroolaa_1458207573-8333012

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *