Njihuni me të dashurën super seksi të të ‘Xhengizit’ në jetën reale

Aktori turk Berkay Ates u bë i njohur në Shqipëri nga seriali “Nënë” ku luante rolin e “Xhengiz”, një rol negativ por që i dha famën e madhe në shumë shtete ku seriali u transmetua.

-640-0-5aa8000ec17f1

Aktori 31-vjeçar në jetën reale prej më shumë se dy vitesh është në një lidhje dashurie me një aktore shumë bukuroshe.

-640-0-5aa8000901311

Ajo quhet Funda Eryigit dhe ka luajtur disa role në seriale ku më i spikaturi është ai i “Belgin” në serialin Karadayi.

-640-0-5aa8000c15f2b

Berkay dhe Funda postojnë rrallë foto me njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe lidhja e tyre është zbuluar nga mediat turke.

-640-0-5aa80009d723c

-640-0-5aa80012ad1fa

-640-0-5aa800114b909

-640-0-5aa80010145d9

-640-0-5aa80013577fc (1)

-640-0-5aa80013577fc

-640-0-5aa800123611e

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *