Noemi lufton me vdekjen pas aksidentit në Velipojë, halla publikon foton

Të dielën në mbrëmje një aksident tragjik i ndodhur në aksin Shkodër – Velipojë shkatërroi një familje shqiptare.
Edmond Preka, djali i tij 8 muajsh dhe vajza 5 vjeçare humbën jetën në aksident, ndërsa që prej asaj dite vajza tjetër 10 vjeçare Noemi dhe nëna e saj Evisa po luftojnë me vdekjen.

screenshot-6-1519127255-2625014_1519156748-9272272

Gjatë ditës së djeshme 3 personat e një familje u përcollën në banesën e fundit.

Teksa Noemi 10 vjeçare është ende në gjendje të rëndë, halla e saj ka postuar një foto të vogëlushes në spital.

aksidenti_1519201972-6501972

“Kjo është Noemi vajza e vetme që mbeti nga vëllai. Veç me një puls jeton zemra e saj. Ju lutem ju përgjërohem lutuni për të që të bëhet mrekulli. Të ma lej zoti këtë vajzë si dhuratë prej vëllait. Lutuni për Noemin”, shkruan me fjalë prekëse Valentina Preka, halla e vajzës 10-vjeçare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *