Nuk do të besoni çfarë e komentojnë ish të dashurën e Endrit Thaçit

Meqë llogaria e saj është publike, lehtësisht depërtohet në komente që i adresojnë ish të dashurës së Endrit Thaçit, djalit të Presidentit të Kosovës, shkruan Kosovarja.

Është kjo Drita Stublla e cila u përfol për një lidhje jo fort të gjatë me Endritin, por i mjaftoi aq sa për t’u bërë e njohur në syrin e opinionit publik.

Linjat e saj janë vërtetë shpërthyese dhe këtë e vërteton çdo imazh që publikon në rrjete sociale e që mbulohet me komente nga më të ndryshmet.

Madje të pasmet e saja shpëthyese po i krahasojnë me ato të Kim Kardashian, duke e cilësuar si Kim për Kosovën e natyrisht për të është kënaqësi të krahasohet me yllin televiziv.

Drita shquhet edhe stil të jashtëzakonshëm, saqë lirisht mund të konsiderohet si një blogere, meqë tenton t’i inspirojë moshat e reja me veshjet e saj.

28156356-179947549282053-8486023291406909440-n_1520946525-1034469

28752439-1848832061794066-3667797771798183936-n

26872431-394323847678053-8274893058596667392-n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *