Nuk e keni pritur, por e bën edhe Dua Lipa (Foto)

Të gjithë jeni mësuar t’i shihni këngëtaret të veshura bukur e të rregulluara me grim.
E shumë pak prej tyre vendosin që para fansave të tyre të dalin siç janë natyrale, transmeton Gazeta Express.

Por Dua Lipa nuk e ka këtë problem. Ajo së fundmi ka postuar një fotografi në profilin e saj në instagram ku shihet pa grim dhe e veshur shumë thjeshtë.

dualipa_1488560938-5200926

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *