Nuk do ta besoni si duket Enca pa “make up”

Shumë prej jush mund të mendoni që mundësitë për t’u dukur më e bukur qëndrojnë në kutinë e grimit, por kënaqësia është me e madhe kur pa grim ju pëlqen vetja.

enca

Enca është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe shpesh herë jemi mësuar ta shohim të kuruar në çdo dalje publike, por e keni parë si duket pa make up?

Enca

Pa makeup, pa lente, pa qerpik fallco, pa kontur, vetulla të vizatuara e buzë me xixa, sot Enca ka habitur me pamjen “ujë dhe sapun”. Kjo sepse këngëtarja duket shumë më e vogël në moshë e këtë e pranon edhe vetë. “Dukem si 12 vjeç pa makeup”, shkruan Enca.

ena

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *